freelancer

Vojtěch S

0.0/5 (0 Reference)
Členem na portálu od: 22. 9. 2020

Pro klienty, vždy něco navíc!

Zkušenosti

Prodej RD Miroslav

  •  Papežovi
  •  Čvn 2020 - Srp 2020

Rád se setkávám se sympatickými klienty znovu. Manželé Papežovi se na mě obrátili i při prodeji svého druhého domu. Jsou velmi pracovití a ve svém věku, kdy jiní již nemají dalších sil, Papežovi si komplet zrekonstruovali starý dům a své původní bydlení prodávali.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den s makléřem panem Snížkem jsme byli spokojeni už při prodeji první nemovitosti a proto jsme ho oslovili i při prodeji tohoto domu. I když tento nebyl v jeho oblasti nebyl žádný problém a byli jsme stále v kontaktu buď telefonicky nebo i osobně. Pana Snížka mohu s klidným svědomím všem doporučit. Já osobně říkám, všechno je jen o lidech a tento pán je pracovník na svém místě. Ještě jednou tímto děkujeme a zdravíme, Papežovi

Prodej byt J.Hradec

  •  Komárkovi
  •  Říj 2019 - Kvě 2020

Manželé Komárkovi se stěhovali z Hradce(Králové), do Hradce(Jindřichova).. :) Koncem roku 2019 jsme rezervovali byt v Jindřichově Hradci. Podařilo se mi domluvit, s prodávajícím, téměř půlroční rezervaci a tak měli Komárkovi čas, na prodej svého bytu, v Hradci Králové. Finalizace obchodu, probíhala během březnových omezení skrz Korona virus a vše se zdařilo, v domluvených termínech.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Makléř pan Snížek jednal v době různých omezení velmi vstřícně a profesionálně. Komárek