Jak to funguje

Podívejte se na video, ve kterém popisujeme, jak naše služba funguje. 

Proč využít stránku hodnocení makléřů k výběru makléře pro prodej nemovitosti?

Jaké jsou výhody na hodnocení makléřů? 

Chcete prodat Vaši nemovitost?

Nechte vše na profících a svěřte prodej nebo pronájem nemovitosti realitím makléřům se zkušenostmi a profesionálním přístupem.

Chystáte se prodat Vaši nemovitost? Prodej nemovitosti je velký životní krok a pravděpodobně je to nejcennější věc co máte.  Právě proto je vhodné se poradit s makléřem a nechat si od něj vše kolem prodeje nemovitosti vyběhat a zařídit.

Víte na co si dát při prodeji nemovitosti pozor? 

 • Správné nastavení ceny

  Jakou hodnotu má Vaše nemovitost?

  Jedním z nejdůležitějších bodů při prodeji nemovitosti je správné stanovení ceny. Pokud budete vaši nemovitost prodávat příliš levně, zbytečně se tak připravíte o hodnotu nemovitosti. Na druhou stranu, pokud stanovíte prodejní cenu neúměrně vysoko, můžete přijít o potenciální kupce. Profesionální makléři Vám pomohou s určením prodejní ceny. 

 • Kupní smlouva

  Jaké jsou administrativní náležitosti?

  K platnému převodu nemovitosti je vyžadována písemná forma smlouvy s úředně ověřenými podpisy. Při koupi nemovitosti se nejčastěji setkáte se smlouvou o smlouvě budoucí kupní, smlouvou o úschově finančních prostředků a listin a kupní smlouvou. Dále v případě financování z hypotečního úvěru budete podepisovat mnoho dokumentů v bance.  Správně musíte mít všechny náležitosti smlouvy, jinak Vám může být vrácena katastrálním úřadem k přepracování. 

 • Příprava a inzerce nemovitosti

  Digital Marketing

  První dojem platí i v realitách. Realitní makléři Vám zajistí tzv. home staging, protože ví, jak nemovitost k prodeji připravit. Fotografie nebo video, které je kvalitně zpracováno má také vliv a dobrý marketing, prodeje nemovitosti. 

Working

Proč prodávat nemovitost s makléřem?

Zadejte poptávku s prodejem a vyberte si toho nejlepšího makléře

Nabízíme Vám možnost vybrat toho nejlepšího makléře z okolí, díky vizitce kterou Vám makléři zašlou po vyplnění Vaší poptávky s prodejem, můžete oslovit toho, kdo Vás nejvíce osloví. 

 • Získáte tým několika dalších profesionálů

  Profesionální služby

  Tím že začnete spolupracovat s realitním makléřem získáte služby i od ostatních jako je fotograf, advokát, marketér. Využijte komplexní balíček služeb, který Vám mohou makléři nabídnout. 

 • Ušetříte drahocenný čas

  Realitní makléři pracuji efektivně a rychle

  Svěřte se profesionálů, pro které je prodej nemovitostí denním chlebem. Díky týmu, který s makléřem pracuje získáte několik expertů na danou oblast, kteří Vám s prodejem pomohou. Po celou dobu prodeje je Vám k dispozici i makléř, který Vám vše vysvětlí a pomůžeš se zádrhely. 

 • Prodejní cena se může zvýšit až o 35 %

  Zvýšení tržní hodnoty nemovitosti

  Díky přípravě nemovitosti k prodeji, kvalitním fotografiím, dobrému marketingu a komunikaci realitního makléře, můžete za nemovitost získat více než jste očekávali. 

Working

Chcete si porovnat nejlepší makléře?

Zadejte na našem portále nemovitost, jakou chcete prodat a vyberte si toho, kdo Vám nejvíce sedne.

Je to jednoduché, chcete si makléře porovnat? Něco se o nich dozvědět? Chcete aby Vám lidsky sedli a byl pro Vás realitní makléř vhodným parťákem při prodeji Vaší nemovitosti? Zprostředkujeme Vám ty nejlepší makléře, můžete si vybrat podle jejich fotky, videa, zkušeností nebo nabídky, kterou Vám zašlou. Budete tak mít okamžitě přehled o dostupných makléřích. 

 • Umožňujeme Vám vybrat realitního makléře na míru

  Vyplňte Vaši poptávku po prodeji. Následně ji s vámi ověříme a poté Vám přijdou nabídky od osvědčených makléřů. 

 • Doporučíme Vám konkrétního makléře na míru

  U nás máte možnost si vybrat z nabídek Více makléřů, nebo Vám můžeme doporučit konkrétního makléře z Vašeho okolí. 

Working