Pro realitní makléře

Získejte více zakázek pro prodej nemovitostí

Staňte se součástí  portálu hodnocení makléřů a získejte nové možnosti pro Váš byznys. Díky portálu hodnocení makléřů můžete získat nové kontakty na prodávající z Vašeho okolí. Vyplňte pár údajů a založte si profil zcela zdarma.

Poptávky z Vašeho kraje

Pokud přijmeme poptávku po prodeji nebo pronájmu nemovitosti z Vašeho kraje, příjde Vám upozornění na e-mail. Nebo tyto poptávky naleznete v menu po přihlášení v sekci "všechny poptávky"

Odpověď na poptávku

V administraci máte možnost odpověď zájemcům, kteří hledají makléře z okolí pro prodej nebo pronájem nemovitosti. Prostřednictvím účtu máte možnost odpověďět.

Založení účtu zdarma

Účet si u nás založíte zcela zdarma. Vyplníte si profil v sekci upravit profil. Za chvíli máte hotovo.

Zprostředkování prodeje

Pokud se Váš profil a zpráva bude potenciálnímu zájemci líbit a vyžádá si na Vás kontakt. Můžete se vrhnout do vzájemné spolupráce. Nám za doporučené odvedete procenta z Vaší provize, která jsou uvedena v našich smluvních podmínkách.

Proč mít založený profil na hodnocení makléřů?

Získáte možnost nových validních kontaktů

Získejte více zakázek

Budete mít veřejný profil

Staňte se součástí portálu hodnocení makléřů Během pár kliknutí si založíte profil. 

kde najít makléře?

Jak služba funguje?

Proveďte rychlou registraci a poté si vyplňte jednoduše Váš profil. Čím lépe vyplníte Váš profil, tím lépe zapůsobíte na Vaše potenciální zákazníky. 

Jednou denně Vám přijde e-mail s poptávkami, můžete si vybrat nakolik je pro Vás nabídka zprostředkování prodeje nebo pronájmu atraktivní a zprávou můžete zájemcům reagovat. Zájemci se pošle Vaše nabídka e-mailem i s odkazem na Váš profil a Vaší zprávou. Pokud si Vás uživatel vybere,  zašleme Vám jeho kontaktní údaje. Kontaktní údaje posíláme vždy jen jednomu makléři. 

V našem portále máte přehled o Vašich zakázkách a jejich stavu. Vždy si jen jednoduše aktualizujete svoje údaje. 

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu info@hodnoceni-makleru.cz

Časté dotazy

Při vytvoření účtu máte další možnost online prezentace Vaší realitní činnosti. Máte možnost získat nové kontakty na prodávající, kteří hledají schopného makléře z Vašeho okolí. 

Účet si můžete vytvořit zcela zdarma a zdarma odpovídat na poptávky prodávajících. V případě, že obchod vyjde a proběhne prodej nebo pronájem nemovitosti – zaplatíte nám zprostředkovatelskou provizi, tak jak je uvedeno v podmínkách

Pokud se rozhodnete využít VIP členství máte lepší podmínky pro platbu zprostředkovatelské provize. Již při získání jedné zakázky se vám s přehledem VIP členství vyplatí. Více si můžete přečíst v podmínkách

Spojujeme potenciální prodávající nemovitostí, kteří si chtějí vybrat solidního makléře z jejich okolí. Vše je na jednom portále a nemusí tak hledat napříč celým internetem. 

Registrace je zdarma

Pokud však chcete získat výhodnější podmínky v rámci poplatku za zprostředkování, máte možnost využít VIP členství. Díky VIP členství budete vždy doporučeni v rámci konkrétního kraje. 

FREE ČLENSTVÍ

VIP ČLENSTVÍ