freelancer

Miroslav U

0.0/5 (0 Reference)
Členem na portálu od: 29. 9. 2020

Začínal jsem v největší realitní kanceláři v ČR, prostředkoval jsem obchody v hodnotě stovek milionů korun a při tom nabral cenné zkušenosti. Nespokojuji se se standardem, svým klientům nabízím maximálně profesionální, ale zároveň lidský přístup, který považuji za nesmírně důležitý. Osobně cítím, že právě toto lidem v téhle profesi velice chybí. Mým cílem není nemovitost „jen“ prodat. Můj skutečný úkol je, aby můj klient na prodeji nemovitosti získal maximální možnou částku v požadovaném čase. Kladu velký důraz na perfektní prezentaci s využitím cílených marketingových strategií, protože jedině tak je možné docílit maximální prodejní ceny. Neskutečně mě tato práce baví a není nad to, když jsou klienti z mé práce nadšení.
Více informací a ukázky mé práce najdete na mém osobním webu
www.MiroslavUnger.cz

Zkušenosti

Pronájem byt 4+kk Praha

 •  Zdeněk B.
 •  Srp 2020 - Zář 2020

Pan Unger je vynikající realitní makléř, který se nezalekne jakékoliv výzvy. S jeho službami jsem byl velmi spokojen a i v této těžké době udělal téměř nemožné. Jeho profesionalita, odhodlání a perfektní komunikace jsou zárukou, že se Vám podaří s Vaší nemovitostí přesně to, co zamýšlíte. S klidným svědomím mohu 100% doporučit. Děkuji a těším se v budoucnu na další spolupráci.

Prodej byt 3+kk Chýně

 •  Losterovi
 •  Dub 2020 - Čvc 2020

Profesionalita, ochota a vstřícnost, to jsou hlavní přednosti makléře pana Ungera. Děkujeme Vám za prodej naší nemovitosti.

Pronájem byt 2+kk Praha

 •  Hana Benešová
 •  Bře 2020 - Dub 2020

Pan Unger pro nás vyřizoval pronájem bytu 2+kk v nelehké době nouzového stavu. Nájemníky se mu podařilo sehnat ve velmi krátké době. S jeho profesionálním jednáním jsme byli naprosto spokojeni a můžeme jeho služby vřele doporučit.

Pronájem bytu 2+kk Praha

 •  David Povýšil
 •  Bře 2020 - Dub 2020

Tento pán svou práci dělá s plným nasazením a odhodláním. Velice příjemné a profesionální vystupování, okamžitá reakce na emaily, či telefony. Udělá první a poslední pro obě strany (nájemce, pronajímatel), vše je zadokumentováno a bráno velice spravedlivě tak, aby obě strany byli v maximální míře spojeni. Já sám jsem po svých zkušenostech změnil názor na realitní makléře a teď už vím, že budu-li cokoliv já nebo moji blízcí potřebovat ohledně pronájmu nemovitostí, vím, že se vždy obrátíme na pana Ungera. Zde není provize RK jen hloupým poplatkem navíc, ale cenou za kvalitní a nadstandardní službu.

Prodej RD Praha

 •  Lucie Černá
 •  Dub 2020 - Čvn 2020

Ráda bych doporučila pana Ungera všem, kteří přes něj chtějí nemovitost koupit či prodat. Jeho práce je vysoce profesionální a zároveň lidská! Je vidět, že si s nabídkami i celkovou prezentací dává mnoho práce a o prodeji vám řekne vše potřebné. Je to jednoznačně člověk na svém místě! Ať se vám daří a děkujeme!

Prodej RD Senešnice

 •  K. Kavková
 •  Led 2020 - Bře 2020

Máte pocit, že realitní makléř jen hodí fotky Vaší nemovitosti na web, zajde k Vám s několika zájemci, kterým řekne pár naučených frází a lá telefonická nabídka pojištění a shrábne za to tučnou provizi? Tak tento člověk ne. Je to velký profík, který se své práci věnuje, dela ji jinak než ostatní a svou odměnu si opravdu zaslouží. Mohu jen doporučit. Díky, Miroslave!

Prodej byt 3+1 Praha

 •  Mikulkovi
 •  Dub 2020 - Čvc 2020

Jsme velmi rádi, že jsme při prodeji našeho bytu spolupracovali právě s panem Ungerem. Během jednoho dne otevřených dveří dokázal udělat 21 prohlídek, zatím co my jsme si udělali rodinný výlet. Do měsíce od prvního setkání jsme podepisovali rezervační smlouvu, byt dokázal prodat za vyšší cenu než jsme původně domluvili, navíc za expresně krátký čas. Pane Ungere, velké díky za Vaši vstřícnost, profesionalitu a lidský přístup. Díky Vám byl prodej našeho bytu příjemnou záležitostí. S radostí Vás doporučujeme dál.