freelancer

Lukáš R

0.0/5 (0 Reference)
Členem na portálu od: 23. 10. 2020

"Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění."

Jmenuji se Lukáš a od roku 2019 si říkám realitní makléř.

V roce 2016 jsem úspěšně vystudoval Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, v pokračování ve studiu na vysoké, nebo vyšší odborné škole jsem cítil, že bych nebyl spokojený, a tak jsem se vrhl do práce. Pracoval jsem v oblasti obchodu od začátku roku 2017, tudíž mohu říct, že celou mou dosavadní profesní kariéru se věnuji obchodu, a že mě to stále baví víc a víc, vážně.

Do každé nové nemovitosti na prodej, nebo pronájem investuji spoustu svého času, abychom dosáhli co nejlepšího možného výsledku a vy jste byli maximálně spokojeni a chráněni.

V realitách dělám vše, s čím klient přijde, tedy co po mne požaduje. Rád pomohu s pronájmem i prodejem, může se jednat o byt, dům, pozemek, nebo komerční prostor. Jsem otevřený také developerským projektům. Pokud jsou Vaše požadavky reálné, můžeme se domluvit na spolupráci.

Jsem tu také pro ty, kteří bydlení shání, obraťte se na mne a najdeme pro Vás to pravé bydlení. V případě, že řešíte pronájem, nebo prodej Vaší nemovitosti, jsem tu pro Vás. Pokud se jedná o zajímavou nemovitost, může být kdekoliv v České republice.

Budu se těšit na Váš kontakt. LR