freelancer

0.0/5 (0 Reference)
Členem na portálu od: 30. 9. 2020

Nechci aby mě lidé soudili podle úspěchů, chci aby mě soudili podle neúspěchů, protože těch moc není.

Jsem rád, že jste se pozastavili na mém profilu, dejte tomuto popisu pár vteřin a dočtěte jej do konce.
Výběr správného makléře je alfa omega celého prodeje nemovitosti. Nebudu Vám říkat, ať si vyberete právě mě a ne někoho jiného, protože jsem nejlepší. Chci Vám pouze popsat, jak prodej realizuji já, a proč jsem právě na tomto portálu.
Můj sen byl vždy vykonávat užitečnou službu pro lidi. Musím říci, že za tu dobu, co tuto práci dělám jsem se již setkal s různými případy a ještě nikdy jsem prodej nevzdal a dotáhnul ho úspěšně do konce. Na každém obchodu si dám velmi záležet, aby prezentovaná nemovitost reprezentovala i mě samotného a vy jste byli spokojeni.

Co pro Vás dělám?

V první řadě si s Vámi dám nezávaznou schůzku, aby jste věděli s kým komunikujete a mohli se ujistit, že prodej chcete svěřit do rukou právě mě.
Dále Vás seznámím s celým postupem prodeje a zodpovím všechny nejasnosti.
Naplánuji si s kameramanem a Vámi termín, kdy můžeme nemovitost nafotit a natočit. Maximálně do tří dnů od první schůzky.
Po doručení fotodokumentace vyvářím zakázku včetně katalogu a popřípadě i samostatných internetových stránek nemovitosti.
Zajišťuji klienty, které si samozřejmě před prohlídkou prověřím, zda mají zajištěné financování nebo jim přidělím hypotečního specialistu.
A nakonec probíhají samotné prohlídky.
Úžasné je, že nebudete po spolupráci se mnou uchovávat žádné jiné papíry než kupní smlouvy, protože máme systém, který umožňuje vše podepisovat elektronicky biometrickým podpisem a ihned se Vám vše odesílá do e-meilu.

Všechny ostatní informace Vám rád sdělím buď to po telefonu nebo osobně.
Neváhejte mne kontaktovat.

Váš realitní expert
Čechák Jan
+420 774 074 693