freelancer

Jakub R

0.0/5 (0 Reference)
Členem na portálu od: 31. 10. 2020

Pomáhám Vám splnit si sen o novém domovu. Jsem Vaším průvodcem ve světě nemovitostí..

Nemovitosti jsou moje Vášeň, věnuji se jim na 100%. Bylo to v roce 2011, jako programátor a analytik v pražské softwarové společnosti jsem čím dál více zjišťoval, že být celé dny zavřený v kanceláři prostě není mým smyslem života, chyběl mi kontakt s lidmi. Vrátil jsem se do svého rodného Vrchlabí a pustil se do realit. Nebylo to jednoduché, ale dnes vím, že to byl směr, ve kterém jsem se našel.

Pokud člověk dělá to, co ho baví a “sedí mu to”, dře na sobě, výsledek stojí za to.

Za tu dobu jsem měl tu možnost získat zkušenosti s klasickou realitní činností pro realitní kancelář, správou nemovitostí, kolaudacemi, stavebními povoleními, zastupováním investora při stavbách, při přípravě a realizaci developerského projektu, a potkat spoustu výjimečných lidí. Děkuji za tyto zkušenosti.

Činnost realitního makléře chápu jako poslání, službu od A do Z. Realitního makléře jako odborníka, který je průvodcem. Člověkem, který se stává partnerem a garantem transakce. Člověkem, který je připraven odpovídat na otázky, vysvětlovat, zajistit, a s týmem odborníků v zádech řešit všechny komplikace, které mohou nastat, a často nastávají. Člověk na kterého je spoleh, který problém vyřeší a jehož práce končí až předáním zpracovaného přiznání k dani z nemovitých věcí.

Projekty

Slunečná Louka Černý Důl

http://www.slunecnalouka.eu

Zkušenosti

Kupující Ilona M.

 •  Ilona M.
 •  Říj 2020 - Říj 2020

S panem Róžou byla naprosto skvělá spolupráce. Byla to má první zkušenost s koupí nemovitosti, ale i tak si dovolím posoudit, že patří ke špičce v oboru. Jeho přístup k celé transakci byl úžasný. Průběžně a hlavně srozumitelně mě informoval o všech krocích. Velmi rychle reagoval na mé požadavky a dotazy, které vždy vyřešil. Nikdy jsem ho nemusela o nic urgovat. Takto si představuji profesionála v oboru. Ještě jednou Velmi děkuji.

Prodávající Manželé S.

 •  Manželé S.
 •  Zář 2020 - Zář 2020

Profesionál s lidským přístupem, ochotný kdykoliv poradit. Za každých okolností hájí zájem klienta. Velice příjemné vystupování, pečlivá příprava, skvělá komunikace s kupujícím i prodávajícím. Prodej naší nemovitosti byl rychlý, výsledná cena splnila naše očekávání a p. Róža nás elegantně provedl i nepříjemnou administrativou. Navíc nám poradil i se smlouvami ke koupi nemovitosti nové. Děkujeme.

Prodávající Radek L.

 •  Radek L.
 •  Kvě 2020 - Kvě 2020

Pan Róža dodržel co řekl. Odpovídal na maily, telefony v jakoukoliv dobu. Pro mě po dlouhé době dobrá zkušenost s realitním makléřem.

Prodávající Petr Z.

 •  Petr Z.
 •  Říj 2020 - Říj 2020

Pan Bc. Róža mi zajišťoval administrativu při prodeji chalupy. Oslovil jsem ho po doporučení od jeho dřívějšího klienta. Chybu jsem rozhodně neudělal. Vlastně nemůžu napsat žádná negativa. Naopak. Spolupráce byla naprosto perfektní. Vše proběhlo v pohodě. Pan Róža je odborník, člověk na svém místě, který má obor realit opravdu pod kontrolou.

Kupující MUDr. Hana B.

 •  MUDr. Hana B.
 •  Říj 2020 - Říj 2020

Pan Bc. Jakub Róža mi zařizoval koupi a převod pozemku. Má velice profesionální přístup, je znalý ve svém oboru, pečlivý, ochotný, poradil mi, zařídil a vypracoval mi potřebné dokumenty ve velice krátkém termínu a s jasným návodem, jak dále postupovat. Je to člověk na svém místě, který svoji práci provádí dobře, s velkým nasazením a zápalem a své činnosti velmi rozumí. Je radost s ním spolupracovat. Jeho služeb v budoucnu opět ráda využiji a za mne má nejvyšší hodnocení. Doporučuji všem!

Vzdělání

Bc.

 •  ČVUT

Fakulta elektrotechnická, České vysoké učení technické v Praze Studijní obor Elektrotechnika a informatika, získán titul Bc.