freelancer

Filip M

0.0/5 (0 Reference)
Členem na portálu od: 29. 9. 2020

Realitní služby, jaké si přejete.

Uvědomuji si, že běžný člověk kupuje, či prodává nemovitost jen párkrát za život. A právě proto kladu důraz na informovanost. Srozumitelně Vám vysvětlím celý průběh prodeje již na první schůzce. Celým procesem prodeje Vás následně provedu krok po kroku tak, abyste v každý okamžik měli jasný přehled o situaci a jeho průběhu.
Neprodáváme první, ale nejlepší nabídce. A právě proto, ve spojení s aukčním způsobem prodeje dosahuji 5 až 18 % navýšení oproti nabídkovým cenám. Vaši nemovitost tak vždy prodám za nejvyšší možnou cenu na aktuálním realitním trhu.
Jako zkušený profesionál za Vás povedu veškerá jednání se zájemci a úřady. Zajistím všechny potřebné dokumenty, ověřím nemovitost v katastrech a registrech. Ve spolupráci s hypotečními specialisty vyjednám ty nejlepší podmínky financování. Pro maximální bezpečí na celý průběh transakce dohlíží renomovaná advokátní kancelář.
A právě proto se Vy můžete naplno věnovat své práci a rodině, zatímco já pracuji pro Vás!

Filip Mlčoch

Co všechno pro Vás děláme?

✓ Ocenění nemovitosti zdarma
✓ Součástí našeho týmu jsou profesionální fotograf, grafička, designérka, kameraman a pilot dronu
✓ Špičkové fotografie, video a 3D virtuální prohlídky, záběry z dronu, fotostaging
✓ Inzerujeme na všech významných realitních serverech, sociálních sítích, YouTube kanálu, tiskovinách a billboardech
✓ Prodáváme byty, domy, chaty a pozemky
✓ Pro každou nemovitost volíme vždy tu nejvhodnější prodejní strategii
✓ Neprodávám první, ale té nejlepší nabídce

Zkušenosti

Prodej byt 3+1, Moravany

  •  Ing. Ondřej Vodrážka
  •  Dub 2020 - Čvc 2020

V životě jsem se setkal už s velkým množstvím realitních makléřů a musím říct, že pan Mlčoch je tím největším profesionálem a skutečným makléřem s velkým "M". Celou, bezchybnou spolupráci podtrhuje příjemný osobní přístup a přišlo, kde mi přišlo, že jednám spíše s kamarádem. Maily, i telefonáty pan Mlčoch dodržoval s přesností švýcarských hodinek a já tak měl stále ty nejaktuálnější informace ohledně naší nabídky prodeje bytu. Pana Mlčocha jsem si vybral cíleně a NIKDY bych svůj výběr neměnil. Pokud kdokoliv hledá skutečného odborníka, který má vášeň pro svou práci a dělá ji se 100% pečlivostí, pak zvolte stejně jako já. Zároveň děkuji za možnost zpětné vazby, protože jsem chtěl i touto cestou říct své DĚKUJI!