freelancer

Andrea K

0.0/5 (0 Reference)
Členem na portálu od: 4. 10. 2020

ROZUMÍM REALITÁM I VÁM

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 20 let.
Specializuji se na jižní Čechy, ve kterých jsem zrealizovala celkem 700 obchodů.
Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Kladu důraz na osobní přístup ke každému klientovi.

Pro naše klienty využívám jen nejmodernější formy propagace jejich nemovitosti zejména 3D půdorysy tzv. virtuální prohlídky, točíme videoprohlídky , využíváme profesionálního fotografa , s mým týmem připravuji nemovitosti na prodej – Home Staging, k propagaci nemovitostí využívám sociálních sítě zejména Facebook a Youtube, aktivně využíváme tištěnou reklamu v lokálním tisku a v neposlední řadě realitní servery a jejich možnosti upřednostnění našich nabídek před konkurenčními formou placeného Topování. Vše s jasným cílem:
PRODAT VAŠI NEMOVITOST ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice. Účastním se realitních kurzů a vzdělávacích seminářů z právní, daňové či marketingové oblasti, abych vám i nadále mohla poskytovat ty nejlepší služby, jaké si zasloužíte.

STAČÍ ZAVOLAT, O VŠE OSTATNÍ SE POSTARÁM JÁ A MŮJ REALITNÍ TÝM

Zkušenosti

Prodej byt Staroměstská Č. Budějovice

 •  Jitka Augustýnová

Paní Kohoutové a jejímu týmu bychom chtěli poděkovat za vysoce profesionální přístup při prodeji našeho bytu v Českých Budějovicích. Velice nás překvapila tvorba inzerce a prezentace prodeje bytu, osobitý přístup a hlavně vždy rychlý a přesný odhad situace při jednání s kupujícími.Určitě doporučuji.
Jitka Augustýnová - prodej byt Staroměstská Č. Budějovice

Prodej RD Chotoviny

 •  Marcel Franc

Milá paní Kouhotová, Tímto příspěvkem zde společně s manželkou děkujeme za váš Vysoce profesionální přístup během celého procesu prodeje obou nemovitostí. Spolehlivost, pracovitost, ochota, loajalita, tah na branku! *****Především vyzdvihuji služby přesahující nad rámec povinností daných smlouvou*****. Během prodeje domu jsem nepocítil nejmenší pochybnost, že jsem ve správných rukou. Souběžně jsme se jako rodina už před časem rozhodli pro paní Kohoutovou,pro makléřku,která klientům naslouchá a věnuje jim péči,zkrátka jsme měli štěstí a vsadili na správného "koně"?. Paní Kohoutová, ještě jednou za vše srdečné díky. Bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat.
Marcel Franc - prodej RD Chotoviny

Prodej byt Pelhřimov

 •  Hana Bardoňová

Děkuji paní Ing. Andrea Kohoutové za prodej bytu v Pelhřimově.Profesionální a lidský přístup.Veškerá dokumentace vyřízena k spokojenosti obou stran.Vřele doporučuji.
Hanka Bardoňová - prodej byt Pražská Pelhřimov

Prodej byt Havanská Tábor

 •  Dana Hejcmanová Krejčí

Určitě doporučujeme realitní makléřský tandem Andrea a Dalibor Kohoutovi. Spolupráce probíhala k naprosté spokojenosti, během prodeje bytu nám velmi poradili a pomohli, obdrželi jsme hodně rad a vyšli nám ve všem vstříc. Díky nim jsme získali tip na krásné bydlení, do kterého se už moc těšíme. Jsme vděční, že jsme se rozhodli zvolit Kohoutovi při cestě k novému bydlení.
Dana Hejcmanová Krejčí - prodej byt Havanská Tábor

Prodej RD Tábor centrum

 •  Jan Vávrovský

S paní makléřkou mám ty nejlepší zkušenosti. Paní Kohoutová s manželem jsou opravdu lidé na pravém místě. Předností je obrovská profesionalita, jednání s klientem a jejich ochota pomoct i poté, kdy je obchod uzavřen se dnes moc nevidí. Jednají na rovinu a myslím, že tak by to mělo být. Jsem rád, že je tady někdo, komu při příštím prodeji, pronájmu nebo hledání nějaké nemovitosti mohu zavolat a vím, že potom se již nemusím o nic starat. Přeji jim hodně spokojených klientů, jako jsem byl se službami spokojený já. DĚKUJI
Vávrovský Jan - prodej RD Tábor a koupě bytu Tábor

Prodej byt Moskevská Tábor

 •  A. Hofmanová

Tímto ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci při prodeji nemovitosti! Pamatuji si na náš první telefonát, kdy jste mi popisovala, jak vše probíhá ... váhala jsem, nevěřila jsem ... nyní mohu potvrdit, že jste měla pravdu a za skvělé služby Vaší RK (především Vás a Vašeho manžela) velice děkujeme. Jak jsem se osobně "spálila" s prodejem svého bytu v Praze před 5 lety (s nejmenovanou pražskou RK), tak nyní jsem naopak byla službami RK velmi mile překvapena a vřele Vás doporučujeme dál.
A. Hofmannová - prodej byt Moskevská Tábor

Prodej pozemek Jeníčkova Lhota

 •  Nikola Žáková

Měli jsme zkušenost již dvakrát a vždy jsme byli spokojeni jak s rychlostí, tak s milým přístupem. Tento manželský pár za vás vše vyřídí, dobře vysvětlí a pokud si s něčím nevíte rady, rádi vám ve všem poradí a pokud je v jejich silách pomůžou jak nejlépe to umí. Hned po prvním setkání víte, že mluvíte s profíkem ve své profesi. Ale zároveň zároveň v nich vidíte lidskost a pochopení. Za nás doporučujeme na sto procent. Jste jedničky!
Nikola Žáková - prodej pozemek Jeníčkova Lhota, koupě byt Tábor

Prodej byt Chýnov

 •  Olga Šimíková

Velice doporučuji paní Andreu Kohoutovou z realitky Stejskal. Nejenže mi prodala moji nemovitost během týdne,ale obratem mi zajistila koupi bytu,který se mi moc líbil a jsem v něm spokojená. Je to zlatíčko,hodně jsem se s ní nasmála.Je profesionálka a zároveň oplývá velkým smyslem pro humor. Svých klientů si hodně váží ,to je poznat. Klidně se jí svěřte do ruček,dobře poradí a pomůže.
Olga Šimíková - prodej byt Chýnov a koupě byt Planá nad Lužnicí

Prodej statek Sviny u Veselí nad Lužnicí

 •  Iva Šustková

Naprosto lidské jednání, obětavost, trpělivost. Na focení si paní Andrea přinesla i vlastní dekorace a kvalita fotoaparátu se širokoúhlým záběrem vykonala svou práci. Paní makléřka nám zároveň radila i při koupi nového obydlí, i když by jí to mohlo být fuk. S jejím manželem nám pomohli dotáhnout do konce i takové kostlivce jako nezaměřenou část prodávané nemovitosti, o které jsme nevěděli, dodatečnou kolaudaci apod.... Vše časově klaplo a dobře dopadlo. Dokonce i půl roku po prodeji nám připomněla, abychom si nezapomněli zkontrolovat odhlášku daně z nemovitosti a dát přiznání na nemovitost novou. Klobouk dolů! Nemyslím si, že je to jen kvůli tomu, že jsme si vytvořili přátelský vztah. Děkujeme a můžeme s klidným svědomím doporučit!
Iva Šustková - prodej Statek Sviny u Veselí nad Lužnicí

Vzdělání

Ing.

 •  Jihočeská univerzita
 •   - Říj 2005