Prodej s makléřem je záruka kvalitního marketingu

Prodej s makléřem je záruka kvalitního marketingu

Prodávat nemovitost s makléřem, je záruka kvalitního marketingu. 

 

Prodávat nemovitost může být pro mnoho lidí časově náročné. Proto je důležité mít na své straně zkušeného a profesionálního makléře, který vám pomůže s prodejem vaší nemovitosti. Makléř se nejen postará o právní a administrativní záležitosti, ale také o kompletní marketingovou strategii prodeje.

Před prodejem makléř provede kompletní prohlídku nemovitosti s Vámi, připraví profesionální fotografie a půdorysy, které díky technologii Matterportu umožní potenciálním kupcům projít si nemovitost virtuálně. Dnes už také není neobvyklé použít k prezentaci také video nebo fotky z dronu. Pokud není nemovitost v nejlepším stavu, poslouží vizualizace. Tyto formáty jsou velmi přehledné a umožňují potenciálním zájemcům projít si nemovitost ještě před osobní prohlídkou.

Když je nemovitost připravena, makléř ji inzeruje na největších realitních portálech, jako je například reality.cz nebo sreality.cz, ale také na sociálních sítích, jako je Facebook. Makléři také často využívají sociální sítě, jako je Instagram nebo Tik tok, kde mohou nemovitost prezentovat přímo na účtech své kanceláře nebo skupinách, které jsou zaměřené na prodej nemovitostí.

Dalším důležitým krokem je hodnocení zájemců o nemovitost. Makléř se postará o to, aby se s potenciálními kupci setkal, provedl prohlídku a ověřil jejich finanční situaci. Tuto činnost dělá makléř velmi důkladně, protože chce, aby byl prodej co nejrychlejší a nejpohodlnější pro klienta.

V neposlední řadě makléř zajistí vyhotovení kupních smluv u advokáta a jejich podpis Díky tomu si může klient být jistý tím, že jeho prodej proběhne bez jakýchkoliv problémů.

 

 

blank

bara

Publikováno: 30. 5. 2020