freelancer

Michal P

0.0/5 (0 Reference)
Členem na portálu od: 29. 10. 2020

Realitní služby, jaké si přejete.

Certifikovaný realitní makléř, zkušený obchodník, praxe v realitách od roku 2008, reality jako práce a zároveň i koníček.

Jsem odborníkem ve své profesi, své práci rozumím a rád poradím. Mám za sebou stovky různých realitních prodejů a životních příběhů, které jsou v pozadí u každé zakázky. Můj klient je na prvním místě a jeho spokojenost z úspěšného prodeje je pro mě tou nejlepší vizitkou.

Zajišťuji veškeré potřebné realitní služby, které vás dovedou k úspěšnému prodeji nemovitosti.

Vždy prodávám za nejvyšší možnou kupní cenu na trhu, ocenění nemovitosti provádím osobně a zdarma. Dokážu ocenit skutečnou hodnotu nemovitosti a její potenciál a vy tak prodáte nejlépe jak to jen jde. Jsem také připraven navýšit konečnou prodejní cenu, pokud se mi podaří získat více zájemců. Provádím aukce nemovitostí za jasně stanovených pravidel.

Profesionální fotografie
Video prohlídky
Virtuální prohlídky
Dron video
Kompletní marketing a inzerce
Osobní prohlídky
Právní služby
Advokátní úschova kupní ceny
Zápis změny vlastníka na KÚ
Převody na Družstvu
Předání nemovitosti

a také další služby jako ocenění nemovitosti pro dědické řízení, vypořádání SJM nebo podílu, zpracování průkazu energetické náročnosti budovy PENB, vyklizení nemovitosti, řešení právních vad na nemovitosti jako exekuce, insolvence, zástavní právo a mnoho dalších potřebných služeb.

Pracuji také jako osobní makléř, rodinný makléř, firemní makléř. Můžete se tak na mě kdykoliv s důvěrou obrátit a získat objektivní názor. Specializuji se na Královéhradecký kraj a Hradec Králové, kde mám se svým týmem kancelář.